Skip to content
cv-osnovni-pravyla-pidgotovky-vid-rekrutera-dosvidom-Тетяна-Грицик

Tetiana Hrytsyk

Ambasadorka Ukrainki w Polsce w Poznaniu
Każda wspólna aktywność to ogromna radość

Udostępnij:

Telegram
WhatsApp
Email
Skype

Inicjatywa Ukrainka w Polsce, założona i prowadzona przez Julię Boguslavską, to dla mnie wyjątkowy, wartościowy projekt.

Każda wspólna aktywność to ogromna radość i dawka inspiracji do nowych działań na rzecz wsparcia Ukrainek w Polsce, przede wszystkim w rozwoju zawodowym oraz integracji społecznej. Cele, za którymi podąża Ukrainka w Polsce — bezpieczeństwo społeczne, równość szans na rynku pracy — są mi szczególnie bliskie.

Gdy 8 lat temu przeprowadziłam się do Polski, zastanawiałam się, czy sobie poradzę, czy będę w stanie zbudować przyszłość poza domem i osiągnąć stabilizację zawodową. Ten etap już za mną. Po 24 lutym 2022, gdy w Polsce znalazły chronienie tak wiele Ukrainek, uciekających przed okrucieństwem wojny, zaczęłam czerpać z moich doświadczeń, dzielić się wiedzą, wspierać i doradzać.

Bazując na swoim rozwoju zawodowym w branży HR, pomagam Ukrainkom kontynuować karierę w Polsce.

Jestem przekonana, że współpraca z Ukrainką w Polsce zaprocentuje, i dzięki naszym wspólnym działaniom kobiety ukraińskie krok po kroku odzyskają pewność siebie, bezpieczeństwo i stabilizację zawodową dla wspólnej przyszłości nas wszystkich.