Aktywności

Organizujemy regularne spotkania dla Ukrainek, które zamieszkały na Dolnym Śląsku oraz w samym Wrocławiu, wspomagające proces ich integracji w nowym kraju.

Organizujemy regularne spotkania dla Ukrainek, które zamieszkały na Dolnym Śląsku oraz w samym Wrocławiu, wspomagające proces ich integracji w nowym kraju.

Nieustannie pracujemy nad ofertą ciekawych spotkań dla Ukrainek przybyłych na Dolny Śląsk po wybuchu wojny. Sprawdź co planujemy na najbliższe tygodnie i dołącz do nas.

Są to spotkania z psychologiem dotyczące urozmaiconych tematów – stawianie pierwszych kroków w Polsce, kryzysowe sytuacje, efektywna komunikacja z dziećmi w warunkach kryzysowych, adaptacja, odnalezienie własnego potencjału i rozwój osobisty.

Pomimo spotkań z psychologiem mamy również wsparcie prawników, księgowych, które wprowadzają w tematy związana z legalizacją pobytu w Polsce, rozjaśniają jak otworzyć własny biznes, jak działa system edukacji oraz ochrony zdrowia, formy zatrudnienia oraz odpowiadają na szereg dodatkowych indywidualnych pytań.

Otwieramy również serię coachingowych marketingowych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych expertów na tematy związane ze zbudowanie własnego biznesu, własnej marki w Polsce, pozycjonowaniem własnego biznesu w Internecie, budowaniem strategii komunikacji, budowaniem stron internetowych. Na warsztatach poznajemy indywidualne biznes potrzeby Ukrainek w Polsce oraz wspieramy ich na każdym etapie rozwoju – od weryfikacji pomysłu do realizacji.

Ukrainka w Polsce – to przede wszystkim platforma do poznania się nawzajem i miejsce do integracji międzykulturowej. Uczymy się języka Polskiego poprzez ‘speaking club’ i planujemy ciekawe eventy z udziałem przedstawicieli polskiego biznesu, NGOs, samorządu, które mogą wesprzeć naszą inicjatywę i wnieść swój wkład w budowanie wspólnej przyszłości.

Więcej

Archiwum naszych aktywności