Uczestniczymy w programie

The way to business

Uczestniczymy w programie

The Way to Business

Ideą programu "The way to Business" jest umożliwienie Ukrainkom uzyskania niezależności finansowej i zbudowania własnej drogi do sukcesu poprzez przedsiębiorczość, zwiększając tym samym ich szanse ekonomiczne, społeczne i dobrobyt.Projekt realizowany jest przez MFC (społeczną sieć finansową promującą inkluzywność, równość i odpowiedzialne świadczenie usług. MFC zrzesza ponad 100 organizacji w 36 krajach Europy i Azji Środkowej) przy wsparciu JP Morgan Chase & Co (wiodącej firmy finansowej z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (USA) i działa na całym świecie).

Kontekst społeczny

Według UNHCR od początku agresji militarnej Rosji na Ukrainę Polska udzieliła schronienia ponad 3 milionom Ukraińców wysiedlonych w wyniku wojny na Ukrainie, z których zdecydowaną większość stanowią kobiety z dziećmi i osoby starsze pod opieką. Obecnie w kraju na stałe przebywa ponad 1,5 mln wysiedleńców.

Mówią, że najtrudniejszy jest pierwszy krok. Robimy go same, ale zawsze jest łatwiej, gdy ktoś nas wspiera. I to bezinteresownie!

Dołącz do grona naszych partnerów

Wierzymy, że czeka nas wiele wspólnych projektów i wydarzeń, które dadzą początek długoterminowej relacji. 

+48 799 920 131

info@ukrainkawpolsce.pl

Concordia Design

wyspa Słodowa 7, 50-266 Wrocław

Pola oznaczone * są obowiązkowe.