Skip to content

Tematyka

Komunikacja jako źródło stresu

Data

Miejsce

Prowadzący

Koordynator

Patronat

Opis wydarzenia

Kolejne spotkanie z Beatą oraz Bolesławem Kotlińskimi na temat „Komunikacja jako źródło stresu” miało charakter żywego warsztatu.

Razem przerabialiśmy problematyczne sytuacje komunikacyjne, szukaliśmy adekwatne sposoby radzenia sobie, aby w ich wyniku osiągać porozumienie pomimo różnic, stawiać swoje granice i respektując granice innych.

Celem było podjęcie odpowiedzialności za tworzenie wokół siebie dobrego środowiska do otwartej komunikacji – to mega ważne dla realizacji kariery zawodowej w Polsce i nie tylko! W tym opieraliśmy się na koncepcji Analizy Transakcyjnej, dzięki której możemy wpłynąć pozytywnie na relacje bez konieczności zmiany innych ludzi.

Poruszyliśmy również temat gier psychologicznych, które są nieopłacalnymi transakcjami i prowadzą do destrukcji relacji i degradacji współpracy w zespołach.

Uczestnicy spotkania ustalili, jak nie grać w cudze gierki i rozpoznawać swoje, wzmocnili się w budowaniu lepszych relacji w nowym środowisku, otrzymali rady, jak brać odpowiedzialność za rozwój swojego życia zawodowego w trudnych warunkach.

Przegapiłaś nasze wydarzenie?

Zobacz jak minęły nasze poprzednie spotkania