Skip to content

Spotkajmy się na Campus Polska

Udostępnij:

Telegram
WhatsApp
Email
Skype

Campus Polska Przyszłości to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce dla młodych, aktywnych osób, które chcą mieć wpływ na to, w jakim kierunku będzie rozwijała się Polska w następnych latach i pokoleniach.

Uczestnictwo w Campusie daje możliwość zdobycia cennej i przydatnej wiedzy podczas spotkań z ekspertami oraz tworzy przestrzeń do otwartych dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Campus pozwala rozwinąć skrzydła i przełożyć pomysły na działania. Dzięki nabytym umiejętnościom uczestnicy mogą jeszcze sprawniej kształtować otaczającą ich rzeczywistość.

26 sierpnia będę prowadzić warsztat z uczestnikami Campusu na przykładzie Ukrainki w Polsce. Główny cel warsztatu to pobudzenie myślenia w kierunku tworzenia oraz zaangażowania w budowanie inicjatyw społecznych (w tym przypadku projektów społecznych na rzecz migrantów). Inspirując się historią Ukrainki w Polsce uczestnicy warsztatu stworzą tzw. strategie komunikacji organizacji, pracując razem w małych grupach podzielonych na tematyczne obszary.

Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze w Olsztynie. Będę dzielić się z Wami relacjami z wydarzenia. Zachęcam młodych Ukrainek i Ukraińców, które planują tymczasowo lub na stałe zostać w Polsce, rozwijać się, szukać dla siebie nowych idei, kontaktów, poznawać wybitnych Polaków, inspirować się wziąć udział w tym wydarzeniu przy następnej okazji!