Skip to content

The Way to Business - program dla przedsiębiorczych Ukrainek

Udostępnij:

Telegram
WhatsApp
Email
Skype

"The way to business” - tak brzmi nazwa programu Microfinance Center przy wsparciu banku JP Morgan, skierowanego do ukraińskich kobiet.

Przez 2 dni w Warszawie przy wsparciu Diia Business Warsaw pracowaliśmy razem w zespole 10 wybranych trenerek, które będą wspierać 200 Ukrainek w Polsce, planujących otworzyć własny biznes.

Każda z nas, trenerek, będzie konsultować grupowo oraz indywidualnie po 20 osób w zakresie otwarcia i prowadzenia własnego biznesu w ciągu roku.

Modele biznesowe, marketing, social media, fundraising, możliwości organizacji Ashoka, legalizacja biznesu Hello Poland, różnice kulturowe i mnóstwo innych tematów.

Ukrainka w Polsce prowadzi podobne aktywności od 1,5 roku i buduje lokalną społeczność. Warto łączyć się razem z innymi projektami i organizacjami oraz rozszerzać możliwości edukacyjne dla naszych kobiet.

Jesteśmy sobie potrzebni i razem potrafimy więcej. Polska potrzebuje naszych pomysłów i talentów. A my potrzebujemy stabilności i finansowej niezależności w Polsce.

Dziękuję za te dwa dni trenerskiej ekipie i przede wszystkim – Oldze Yeroshenko za zaproszenie i organizację wspaniałych treningów.