Skip to content

Konferencja Kobieta Hotelarz 2024

Udostępnij:

Telegram
WhatsApp
Email
Skype

8 marca, w hotelu Willa Port***** w Ostródzie, odbyła się trzecia edycja Konferencji Kobieta Hotelarz, której pomysłodawcą i organizatorem są Polskie Hotele Niezależne.

Konferencja Kobieta Hotelarz to opowieść dla Kobiet i o Kobietach, które kreują swoje ścieżki, inspirują innych oraz zostawiają trwały ślad w świecie hotelarstwa, równocześnie nosząc z gracją swoje „szpilki sukcesu”. To spotkanie całego środowiska hotelarskiego wokół jakże istotnej i ciągle aktualnej tematyki roli kobiet w branży i w hotelowym biznesie. To również spotkanie wokół wspólnych spraw, nowe inspiracje, nowe kontakty, nowe horyzonty i nowe możliwości.

Organizatorzy tegorocznej edycji Kobiety Hotelarz, która już na stałe została wpisana w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń branży hotelarskiej, zaprosili do udziału wielu znanych i ciekawych osobowości, w tym ekspertów, liderów branży, ludzi biznesu, społeczników. Spotkanie zakończyło się wieczornym bankietem, który przebiegał w wyjątkowej, hotelarskiej atmosferze.

Osobiście wzięłam udział w konferencji „Kobieta Hotelarz 2024” w panelu konferencyjnym „Kiedy kobiety pracują, gospodarka się rozwija”.

Rozmawialiśmy o równości płac i płci w Polsce, o przygotowaniu do równości płac i jawności wynagrodzenia zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, o sytuacji Ukrainek w Polsce i wpływu uchodźczyń na gospodarkę, o sile kobiet w różnych obszarach zawodowych i o wsparciu, którego potrzebujemy od naszych sióstr i braci Polek i Polaków.

W konferencji wzięły udział wybitne osobowości z Polski oraz świetni paneliści reprezentujący świat polityki, teatru, fundacji, hotelarstwa i biznesu.

Zabranie głosu na takich wydarzeniach pokazuje również równe traktowanie i ważność ukraińskiego głosu w różnych obszarach polskiego życia i biznesu.