Skip to content

Edukacja na rzecz rekrutacji - współpraca z Human Group

Udostępnij:

Telegram
WhatsApp
Email
Skype

Mamy jedno życie, ale każdy ma i zasługuje na drugą szansę. Zaczynając w Polsce od nowa chcemy mieć tę drugą szansę zawodową.

Moja misja w ramach działań Fundacji Ukrainka w Polsce polega na zapobieganiu degradacji zawodowej i wsparciu Ukrainek w ich rozwoju osobistym. Dla nas jest ważnym nie tylko znalezienie pracy na przetrwanie w Polsce, ale także zapewnienie możliwości rozwoju zgodnie z naszymi kwalifikacjami i umiejętnościami. Chcę nie tylko otwierać drzwi do edukacji i szkoleń, wsparcia psychologicznego, ale także do realizacji kariery w wybranej dziedzinie.

Firmy rekrutacyjne odgrywają tu kluczową rolę, ponieważ nie tylko łączą pracodawców z pracownikami, ale także pomagają Ukraińkom znaleźć oferty pracy odpowiednie do ich wykształcenia i doświadczenia. Dzięki temu nie tylko zaspokajamy potrzeby rynku pracy, ale także wykorzystujemy pełen potencjał i talent osób przyjeżdżających do Polski.

Wspierając edukację i rozwój zawodowy Ukrainek podjęłam się współpracy z Human Group. Misją tej firmy jest tworzenie nowego rynku pracy, gdzie HR łączy się z technologią, gdzie pracownik czuje się doceniony, a ich klienci są pewni partnerskich relacji. Bo za tym wszystkim stoją ludzie, również migranci z Ukrainy przybywający w dużej ilości do Polski.

Razem z Human Group będziemy dawać szansę na lepsze życie zawodowe, żeby Polska mogła korzystać z wiedzy i umiejętności Ukrainek, co przyczynia się również do rozwoju Polski. Ruszamy z serią treningów dotyczących wejścia na rynek pracy.

Zapraszam również innych potencjalnych partnerów do wsparcia mnie w tej sprawie. Jesteśmy razem, jesteśmy sobie potrzebni. 💙💛