Skip to content

6. edycja konferencji Perspektywy Women in Tech Summit 2024

Udostępnij:

Telegram
WhatsApp
Email
Skype

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje szóstą już edycję największej w Europie i Azji konferencji dla kobiet w STEM, Tech & IT Perspektywy Women in Tech Summit 2024, która odbędzie się 12-13 czerwca 2024 w Warszawie w centrum wystawienniczym EXPO XXI.

Summit zgromadzi ponad 10.000 studentek, specjalistek i liderek ze świata nowych technologii, 500 najlepszych ekspertów z branży i 100 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata.

Dwa intensywne dni, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, 4 sceny i 150 wspaniałych mówców, 60 warsztatów i ponad 500 indywidualnych sesji mentoringowych, a do tego Targi Kariery z mnóstwem atrakcyjnych ofert pracy i branżowym networkingiem!

Hasło tegorocznego Summitu to “Tech Life Balance”, a jego wiodącymi tematami będą komputery kwantowe, interakcje human-machine, neurodiversity, data science, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, deep tech, rozwiązania chmurowe, a także cyfrowa ekologia i cyberbezpieczeństwo.

Summit 2024 będzie także kontynuował zapoczątkowaną 2 lata temu ideę zrównoważonego rozwoju – jako pierwsze w Polsce wielkoskalowe wydarzenie pozytywne klimatycznie, którego całkowity ślad węglowy jest minimalizowany i offsetowany. W tym roku – w ramach offsetowania Summitu – jako pierwsi aktywnie włączamy się w działania na rzecz restytucji obszarów wodno-błotnych!

W tym roku Summit daje dużo wsparcia dla kobiet z Ukrainy, a Fundacja Ukrainka w Polsce dołącza do grona Community Partners summitu.

Kobiety z Ukrainy, które chcą rozwijać się w świecie Stem, szukają możliwości rozwoju i nawiązywania kontaktów lub studiują kierunki informatyczne czy uczą się na kursach IT, mogą ubiegać się o bezpłatny bilet tutaj: STEM WOMEN FREE TICKETS. Formularz daje im możliwość wyboru formatu – dołączenia online.